Služby sítě NETBOX pro firmy

Přehled všech aktuálně dostupných služeb sítě NETBOX pro firmy.

 

NETBOX INTERNET

Služby určené například pro kanceláře s vysokými nároky na dostupnost služeb, dále pro ISP, vlastníky komerčních nemovitostí, DTP studia a každému, komu záleží na profesionalitě a spolehlivosti dodavatele přenosových tras pro svá data.

více informací

NETBOX VPN

Kombinace služeb vhodných především pro ISP, kteří poskytují služby elektronických komunikací (v jedné nebo i více lokalitách po celé ČR) a hledají kvalitní a cenově dostupnou možnost nákupu konektivity vč. její distribuce spolehlivými optickými páteřemi poskytovatele NETBOX až ke koncovému zákazníkovi. Další možností je řešení propojení jednotlivých provozoven středních a velkých společností prostřednictvím vlastních VPN v síti NETBOX.

více informací

 

NETBOX®  TELEFON BUSINESS

Služba je určena zákazníkům, kteří chtějí úplnou nezávislost na službách dominantního operátora. Můžete zrušit pevnou linku, převést Vaše původní telefonní číslo k nám a přestat platit zbytečné paušály. Služba funguje nezávisle na Vašem počítači stejně jako klasická pevná linka, můžete připojit jak analogové, tak VoIP telefony.

více informací