Kuki - nová generace IPTV

Kuki je jednoduchý model šíření televizního vysílání (IPTV), který umožňuje v rámci partnerských telekomunikačních sítí sledování televizních programů na klasické obrazovce a zároveň až na pěti mobilních zařízeních. S Kuki získají diváci možnosti, které běžná TV nedokáže nabídnout – přehrávání pořadů až 7 dní do minulosti, nahrávání více pořadů současně nebo možnost každý měsíc měnit své televizní programy dle vlastního výběru.

Smart Comp. a.s. - virtualizovaná IPTV

Charakteristika služby

  • SMART Comp. zajistí legislativní rámec, vypořádání s majiteli práv k vysílanému obsahu i autorskými svazy, technologickou platformu, marketingovou podporu a nezbytné know-how.
  • Partner (ISP) zodpovídá za zabezečenou distribuci signálu v síti a lokální podporu svých koncových zákazníků. Služby IPTV může nabízet jako součást svého portfolia služeb.
  • Součástí řešení jsou interaktivní doplňkové a nelineární služby: PVR, VoD, EPG, StartOver, PauseTV, TimeShift, Seriály.

Hlavní výhody

  • Nabídnete vašim zákazníkům další moderní interaktivní službu, zvyšujete jejich loajalitu a chráníte tak sebe a svoje zákazníky před útoky konkurence.
  • Služba je dostupná i domácnostem připojeným prostřednictvím sítí WiFi.
  • Každá základní nabídka obsahuje přístup do sekcí Kino a Seriály, timeshift, EPG a další aplikace. Kromě set-top boxu lze sledovat programy až na 5 dalších zařízeních (tablety, mobily, PC).
  • Nemusíte investovat vysoké částky do technologického zajištění platformy IPTV (akvizice televizních kanálů, kódování a šifrování, middleware, implementace, zajištění provozu).
  • Jste ušetřeni evidenční povinnosti a poplatku za registraci provozovatele převzatého vysílání u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.
  • Ušetříte náklady a čas při vyjednávání desítek smluv s poskytovateli obsahu, ochrannými svazy jakož i zdroje nutné pro trvalý rozvoj platformy a doplňkových funkcí.
  • Budete profitovat z neustálého technologického vývoje, rozšiřování platformy o další funkce i pravidelného rozšiřování obsahu videopůjčovny o nové atraktivní tituly.

 

Technické parametry

Programová nabídka výběr až ze 130 TV programů
HD vysílání desítky programů jsou v nativním HD rozlišení
Fixní zařízení Arris VIP 1113 HD Set Top Box pro sítě FTTx i WiFi
Smart TV Samsung od roku výroby 2014
Android TV
Doplňkové služby TimeShift, PVR, Seriály
Multiscreen tablety, smartphony, TV v PC
Programový průvodce (EPG) aktuální nabídka pořadů až na 14 dní dopředu a 7 dní zpět
Datový tok adaptivní unicast (HLS), doporučená minimální propustnost uživatelské přípojky 2 Mb/s
Administrace webové rozhraní pro správu uživatelů, STB a dalších služeb, statistiky a výstupy pro vyúčtování, možnost propojení přes API

 

Datasheet ke stažení

stáhnout soubor v pdf